#100LaimīgasDienasNamiņā – 46.-47. diena

Visumam nav citu acu , kā tikai tavas , lai tu ieraudzītu SAVU ceļu .
Visumam nav citu kāju , kā tikai tavas, lai tu sāktu iet SAVU ceļu .
Visumam nav citu roku, kā tikai tavas, lai tu sāktu darīt to, kas tev tīkams .
Visumam nav citas sirds , kā tikai tava , lai tu atļautu sev mīlēt tā , kā tu proti.
Divas ļoti jaudīgas dienas . Novadīts pirmais ,, Veiksmes ceļa” seminārs Jaunavas zīmē dzimušajiem . Tik jaudīga saruna sanāca .
Šodien paspēju gan dārzu paravēt , gan mēbeles pastumdīt, gan apcakot sveces . Nu būs gatavas atrādīties .
Foto arhīvs izmeta burvīgu bildi 😉, tas bija jautri . Bija vairāki Tomulīšas un Pindacīšas iznācieni 😉
Jauku nedēļas nogali !
Ar smaidu un mīlestību

Citi raksti

11.12.2022. Līdzības

Jau vairākas dienas pirmais, ko redzu, atverot sejas grāmatu – “tu sen neesi rakstījusi”. Tā laikam ir, un ne tāpēc, ka notikumu, piedzīvojumu nebūtu. Ir gan tādi, kur smieklu dzirkstis pa gaisu iet, gan tādi, kas kairina acis kā sīpolus griežot, gan tādi, kas neizpratnē, par ko rīkstes šausta, liek ierauties dziļi stūrī.

30.03.2023. Namiņa rīta stāsti - 9

Vakar no rīta, izejot ārā, bija jūtama spēcīga dūmu smaka, kas, mainoties vējam, pazuda dienas laikā. Diena bija silta, drīzāk karsta +25 grādi, praktiski bez vēja. Ziņās stāsta, ka tuvojas lietus un vēja periods. Steidzu dārza darbus, līdz viešņām palikušas skaitītas dienas, un lielu daļu no tām līs. Pret vakaru mugura īd, bet gandarījums liels - zemeņu vagas izravētas, aprušinātas, jaunā zeme uzlikta, apdobes sakārtotas. Pašā vakarā pārstādīju daļu pagājušā gada pelargoniju, labi samēslotas, apčubinātas, tās kāpa ārā no esošajiem podiem. Vēlā vakarā zvans no Gunitas: “Tu zini, ka starp mums ir lieli ugunsgrēki?”

15.08.2025. Trešā atpūtas diena

Tiešām, atpūtas diena – vismaz tā bija domāts. Kur mēs tos 15 000 soļus salasījām, kas to, lai zina 😉. Lēnās, mierīgās brokastis ar kārtējo n-to sieru degustēšanu (viņi ir iemīlināti Astūrijas sieros), tad ceļojums uz austeru degustēšanu. Un negaidīti tikām pie barības sirdij, emocijām, dvēselei – 15. augusts, Jaunavas Marijas debesīs uzņemšanas diena. To svin arī Astūrijā, vēl jo vairāk – te ir Dievmātes zeme.

Esmu palikusi bez brillēm, nakts steigā tās palika alberģī zem spilvena. Tālākie ieraksti iespējami tikai ar draugu draudzīgu līdzdalību, jūtos kā kurmītis, tik lāpstas vietā soma.

Šodiena sākās vienos naktī, kad viegli apdullušas rikšojām uz autoostu, lai dotos uz Astorgu.