Dzīve mazciemā – 77

Kārtējās atšķirības vietējo un manā dzīves uztverē

Kad pa punktiem, pa stundām salikta visa nākamā nedēļa, kur bez manu mīļo jaunlaulāto ierašanās pirmdien trešajā mājas daļā iemitināsies divas burvīgas mana bloga lasītājas, kurām kaut kad nedēļas vidū pievienosies vēl viens jauks pāris  (jūtat menedžmentu, ja?!), šodien zvana juriste ar ziņu, ka otrdien gaidāma kārtējā komisija. Pārcelt dienu nevaru, tā izlēmuši. Labi, pabīdīsim dienas plānus.

Taujāju juristei, vai vajadzīgs kafijas galds, kaut kas uzkožams un tā. Viņa, brīdi klusējusi, atbild, ka nē, jo viņiem tā nav pieņemts, un, ļoti atvainodamās, saka, ka tas dažkārt mulsinot, jo šejienieši nesaprotot, kā tā – tāpat vien uzklāts galds, pasniegts cienasts un vēl šokolādes (ļoti garšīgas gan) kaste uzdāvāta. Tas vienlīdz patīkot un biedējot.

Nu es apmulsu…

Prasu, vai arī viņu tas mulsina, vai man puķes no dārza vairs nenest. Viņa, brīdi paklusējusi, saka:

Nē, nes gan, man patīk, es jau esmu pie tevis pieradusi.

Nu, lūk! Kas man liekas pats par sevi saprotams, citiem – jauna ābece, ko, varbūt, nemaz negrib mācīties.

Tādi dažādi esam.

P.S. Un es ar siltumu sirdī atcerējos savu mīļo Amīti, Mildas tanti, savu ex vīramāti, kuras man šo došanu, dalīšanos iemācīja, nostiprināja. Viena svece dod gaismu, bet vairākas, kopā saliktas, telpu dara mājīgāku, siltāku, gaišāku.

Citi raksti

Šodien par šarmu un sievišķību . Par prasmi saglabāt eleganci arī tad , kad mostas nevaldāma vēlme nodarboties ar pannu aerobiku .Šodien mācību trešā moduļa pirmā diena . Sākumā garlaicīgi , viss zināms, strādāju daudz dziļāk , vēlāk palika interesanti . Vēl jautrāk palika, kad praktiskajos darbos , trāpijos puišu grupā. Vajadzēja izstrādāt stratēģijas ar …

Dzīve mazciemā – 77 Read More »

30.07.2022. Liena. Pirmā diena.

Abpusēji vienojāmies, ka pirmo dienu vajag mieriņā, tāpēc vairāk kā divu stundu garās brokastis šķiet pārāk steidzīgas. Starp mums ir tāda kā telepātija - viena padomā, otra atbild. Pašām smiekli nāk. Abas kaķu dāmas arī atzina Lienu par labu esam, abas pieskrēja, kārtīgi noberzējās gar kājām, iezīmējot savu teritoriju. Lai tā īsti iezīmētu dienu “mieriņā”, devāmies pabeigt 10,5 metrus garās puķu dobes rakšanu.

Naktī bija traks negaiss , ar pirmo bliezienu paliku bez elektrības, dators nodžinkstēja . No rīta konstatēju , ka netieku savā astro programmā un dators uzvedas kā viegli iereibis .Tik labi , tik ļoti labi , ka man ir datorrūķis, kurš prot un var vajadzīgā brīdī pieslēgties. Programmu atdabūju , bet , pārsteigums , netieku …

Dzīve mazciemā – 77 Read More »

24.09.2024. Mazās ainiņas

Jau kādu laiku aiz auss dīc uzaicinājums no angliski runājošajām dāmām uz adīšanas divstundi. No nedēļas uz nedēļu atliku, jo te dārzs jāravē, te mēbeles jāstumda, atkal dārzs jāravē, te bāka pustukša un vienkārši ir “nekur, neko negribu”. Pagājušajā nedēļā stingri nolēmu - braukšu! Nu esam Visumā vienoti, kaut kā tie spoguļneironi skraida pa labi, pa kreisi, vakar vakarā no Ednas atnāk atgādinājums, ka gaidot mani.